جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

پايگاه ثبت اطلاعات پايان‌نامه ها و رساله‌هاي تحصيلات تكميلي كشور

  ثبت 90 هزارمين پايان نامه در پايگاه ثبت اطلاعات پايان‌نامه ها و رساله‌هاي تحصيلات تكميلي كشور

   90 هزارمين پايان نامه در پايگاه ثبت اطلاعات پايان‌نامه ها و رساله‌هاي تحصيلات تكميلي كشور، از دانشگاه شهيد چمران اهواز در مقطع كارشناسي ارشد رشته تربيت‌بدني، در وب‌سايت پژوهشگاه به ثبت رسيد.

  به گزارش "روابط عمومي و بين‌الملل پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران" از بهمن ماه سال 1387 كار ثبت پايان‌نامه در پايگاه جديد آغاز شده و از آن زمان تاكنون بيش از 90 هزار پايان‌نامه در اين پايگاه به ثبت رسيده است.

  بیشترین پایان‌نامه ‌های ثبت شده در پایگاه ثبت پایان نامه ها و رساله های تحصیلات تکمیلی مربوط به گروه علوم انسانی  با 38 هزار و 253 رکورد بوده و پس از آن به ترتیب گروه علوم پایه با 19 هزار و 734 رکورد، گروه فنی و مهندسی با 17 هزار و 962 رکورد، گروه کشاورزی با 9338 رکورد، گروه هنر با 2965 رکورد و گروه علوم پزشکی با 1882 رکورد قرار دارند. 

   در میان پایان نامه های رشته های مختلف تحصیلی، رشته حقوق بالاترین آمار ثبت را به خود اختصاص داده به طوری که 1676 پایان نامه ثبت شده مربوط به رشته حقوق بوده و رشته های روانشناسي، ریاضی، فیزیک و مدیریت در جایگاه های بعدی از نظر میزان ثبت پایان‌نامه در این پایگاه را داشته اند.

  لازم به ذكر است، پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران، در مجموع اطلاعات بيش از 220 هزار پايان نامه را جمع آوري نموده است.


  این مطلب تا کنون 53 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 21 آذر 1391
  منبع
  برچسب ها : اطلاعات ,گروه ,نامه ,هزار ,رشته ,پايان‌نامه ,رکورد، گروه ,گروه علوم ,تحصيلات تكميلي ,رساله‌هاي تحصيلات ,اطلاعات پايان‌نامه ,رساله‌هاي تحصيل ,
  پايگاه ثبت اطلاعات پايان‌نامه ها و رساله‌هاي تحصيلات تكميلي كشور

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر